Hozzászólások ehhez: Novák, röpül https://rezeda.blogin.hu/2023/07/18/novak-ropul/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 18 Jul 2023 07:36:10 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/07/18/novak-ropul/#comment-5362 Tue, 18 Jul 2023 07:36:10 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38371#comment-5362 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Lassan most már a „politikusok” is érezhetnék a cselekedeteik súlyát. Amelyik nem odavaló, hülye, és hülyeséget csinál, viselje a következményeit! Okulásul az utána következőknek. :/

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/07/18/novak-ropul/#comment-5359 Tue, 18 Jul 2023 07:33:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38371#comment-5359 Az orbánék teljesen kiüresítették, lejáratták a köztársasági elnöki pozíció fogalmát is, így teljesen felesleges kiadás a magyar adófizetőknek. A jelenlegi maffia elzavarása után felül kell vizsgálni az élethosszig járó ellátmányát azoknak akik fideszes kesztyűbábként, az orbán tollaként töltötték be a pozíciót.
Az meg különösen gusztustalan amit ez a csekély értelmű, szelfikirálynő fideszes némber művel. Vele utólag kifizettetném a teljesen felesleges útjait, az összeharácsolt vagyona terhére. A többit meg majd leülhetné.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/07/18/novak-ropul/#comment-5356 Tue, 18 Jul 2023 07:03:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38371#comment-5356 Kedves Rezeda !

Nem akartam szerepelni., de mindig olyan témát hozol, hogy muss sein.
Szóval tavaly voltunk kis családdal arra, és mostanáig le vagyok döbbenve .
Remélem látta a Naccsassszony a félig összeomlott vályogházakat, az udvarokon a kiteregetett pelenkákkal, a soha nem használt lelakatolt „bérelhető” elektromos biciklik mellett . Az Ormánság mellbevágó mérhetetlen nyomorát, akkora szegénységet amit talán Móricz tudott csak leírni.
És nem túlzok, aki járt arra tudja jól..

]]>