Hozzászólások ehhez: A pad misztériuma https://rezeda.blogin.hu/2023/07/17/a-pad-miszteriuma/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 18 Jul 2023 06:19:31 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/07/17/a-pad-miszteriuma/#comment-5353 Tue, 18 Jul 2023 06:19:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38365#comment-5353 Válaszként erre: Tom Sawyer

A kádár rendszer alatt ruszki gyarmat voltunk, és a seggünk kilógott a gatyából. Gyerekként beszoptam a sok komcsi süketelést, de aztán továbbtanultam. Ezért is látok át az orbán rendszer fasságain. Az meg, hogy bármelyik párt drukkere legyek, ki van zárva. Ez már egy más világ. Mi termeljük a GDP-t ennek az országnak és az élősködő vezetésének. Ideje lenne a kártevőirtásnak.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/07/17/a-pad-miszteriuma/#comment-5308 Mon, 17 Jul 2023 10:42:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38365#comment-5308 Bocs, talán ez megint kirekeszőnek tűnhetett. Csak annyit akartam, hogy a 40 alattiak nem ismerhetik a szocit, a 70 felettiek meg sokat éltek benn. Mea maxima..

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/07/17/a-pad-miszteriuma/#comment-5305 Mon, 17 Jul 2023 10:22:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38365#comment-5305 🤣🤣]]> Kedves Rezeda !

Persze hogy van rá igény. Valahol az agyonhallgatott komcsi után érthető is. Lenne..
Ha nem a 20, 30, 40 évesek hőbörögnének. A 70-80″-as korosztály „tombolhat jobbról-balról, mint ahogyan meg is teszik . De mi 50-60-asok azért gondolkodjunk kicsit..
Nem sírom vissza a Kádárt,
nehogy félre értsük egymást,
” dee Idesanyám, én nem ilyen lovat akartam..” 🙃🤣🤣

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/07/17/a-pad-miszteriuma/#comment-5299 Mon, 17 Jul 2023 06:30:55 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38365#comment-5299 Annak a hangja hallatszik a legmesszebb, aki a leghangosabban sipítozik. Lehet, hogy úgy tűnik mintha az ordas eszmékre ekkora igény lenne, de szerintem ennél jóval nagyobb igény lenne arra, hogy végre egy normális országban éljünk, gyűlöletkeltés, közpénztolvajlás, ruszkif.sz szopkodás nélkül. Akkor mégis mi lehet a probléma, hogy nekünk a hangunk nem hallatszik eléggé? Az, hogy az országot bitorló hazaáruló, tolvaj banda elnyom, megoszt bennünket. Nincs mese, meg kell szervezni magunkat, kellenek vezetők. Aztán visszavesszük azt ami minig is a miénk volt a rendszerváltás óta. A demokráciát és a jogállamot, a médiával együtt. :/

]]>