Hozzászólások ehhez: Bohócok a kolostorban https://rezeda.blogin.hu/2023/07/14/bohocok-a-kolostorban/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 14 Jul 2023 14:03:42 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Bogomil https://rezeda.blogin.hu/2023/07/14/bohocok-a-kolostorban/#comment-5119 Fri, 14 Jul 2023 14:03:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38338#comment-5119 Ha jól olvastam, az Eszterháza Kulturális, Kutató- és Fesztiválközpont tulajdonában/kezelésében van ez a szálló, egyelőre még nem a kis családé… De persze ez a 3 napos kihelyezett kormányülés ettől még tényleg csak propagandacélú látszatkeltés…

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/07/14/bohocok-a-kolostorban/#comment-5101 Fri, 14 Jul 2023 08:14:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38338#comment-5101 ]]> Kedves Rezeda !

Mindez így van, ahogy írtad. A lényeg, hogy miért Sopron viszont sokkal profánabb ennél , talán már mondtam tavasszal is. Egyszerűen a családi szállodája már rég becsődölt volna a Lővérekben az ilyen kormányülések nélkül, mert piaci alapon nem működik, kell az állam pénze, a mi pénzünk még ehhez is. Maratoni ? Háát persze, mert lóvéból sosem elég. Nem annyira bonyolult 🙃

]]>