Hozzászólások ehhez: Mint egy ócska galeri https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 08 Jul 2023 13:34:06 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/#comment-4873 Sat, 08 Jul 2023 13:34:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38290#comment-4873 Bocsánat, ki vagyok akadva. Elnézést a durva szavakért, én sem ezt akartam…

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/#comment-4870 Sat, 08 Jul 2023 12:01:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38290#comment-4870 ]]> Kedves Ivanne !

A Nagy Bandó soha nem szavazott a fideszre..
Hanyatt vágnám magam. Ismerem , ne mutasd be légyszíves !!
Nem kéne rágalmazni senkit !
Rohadt mocsok banda vagytok, Erre tanítottak a gyorstalpalón netezni ?? A Nagy Bandónak a sarka nyomába sem értek. Hogy jössz Te ehhez a rágolmhoz ??
Gratula, szemétségből jeles, bunkóságból kitűnò, hazugságból dícséretes .. Osztán jöhet a státusz törvényetek.. Rohadt mocsok gazemberek vagytok, a jel megmarad a homlokodon !
Ezt ne felejetsétek el.

Csak emlékeztetőül. Nagyapám elvitték Recskre, Kazoncbarcikára. Valahogy túlélte. De a mocsok „kisnyilassal”, aki aztán Rákosi legjobb híve lett, aki elvitette, a faluban senki nem állt szóba többet.
Annyi bűne volt, hogy ” Adjon Istent” köszönt az éljen Rákosi helyett. Aztán megmondta, hogy barátom amikor Te Heil Hitlereztél kinyújtott tenyérrel, ÉN AKKOR IS ÌGY KKÖSZÖNTTEM…
Szóval ilyenek vagytok. Kellene még v.mit hozzátenni ehhez ???🤣

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/#comment-4864 Sat, 08 Jul 2023 09:38:38 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38290#comment-4864 állapotáról aztán meg itt ünneplik ezt a sz@rházi csürhét ?? Komolyan, európa szégyenévé tette az országot. A lányom mondja, hogy már nem is szivesen mondja külföldön hogy magyar, mert mindig el kell mondani, hogy ebben a fürdőkádban nem mindenki idióta..🤣🤣]]> Nyilatkoznak az elmúlt 25-ről. Ilyen nosztalgia, olyan nosztalgia, hogyan léptek a parlamentbe elösször ?? Csak azt nem említi senki, hogy mekkora gazemberek lettek közbe. Hogyan köpik szembe a választókat ?! Az „újságírók” se merték megkérdezni, mert itt már kérdezni sem lehet. Boldog Kádár idők… Meg vagyok győződve, hogy normálisabb volt v.milyen szinten…
Külön kiemelném, hogy egy bünöző generációt neveltek ki a fidelitas által, egy bűnöző kollégiumot csináltak az MCC által..

Morálisan, erkölcsileg tették tönkre az országot.Ezt még nagyobb gazemberségnek tartom, mint a sok ezer milliárd rablásokat, mutyikat, Lülükéket, Tiborcokat, Homlokokat, Orbán papákat ne is mondjuk.. tovább is van, mondjam még ??
Fel sem fogjuk mekkora kárt okoztak. Elég a horvátokat megnézni. Sokat elárul a „vármegyéink” 🤣 állapotáról aztán meg itt ünneplik ezt a sz@rházi csürhét ?? Komolyan, európa szégyenévé tette az országot. A lányom mondja, hogy már nem is szivesen mondja külföldön hogy magyar, mert mindig el kell mondani, hogy ebben a fürdőkádban nem mindenki idióta..🤣🤣

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/#comment-4861 Sat, 08 Jul 2023 07:41:35 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38290#comment-4861 Válaszként erre: Quvik

Hát, sajnos ez kizárólag csak rajtunk múlik. Engedjük vagy nem? 🙁

]]>
Szerző: Benedek Ivanne https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/#comment-4858 Sat, 08 Jul 2023 05:23:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38290#comment-4858 Válaszként erre: Tom Sawyer

Bando 2010ben es 2014 ben a fideszre szavazott.

]]>
Szerző: Quvik https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/#comment-4852 Fri, 07 Jul 2023 20:27:59 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38290#comment-4852 Nekem a munkámhoz volt szükség olyan komoly orvosi ill. pszichológiai vizsgálatra, amit sosem fogok elfelejteni.
Ezzel szemben az országot vezető „galeri” mindenféle alkalmassági vizsgálat nélkül gátlástalanul garázdálkodhat és nézheti hülyének azokat az (nem csak magyar) embereket, akik nem tagjai a brancsnak. Mindezzel pedig lejáratják az országot.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/#comment-4849 Fri, 07 Jul 2023 18:01:27 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38290#comment-4849 😻😻]]> Van egy cica.
Kétszínű mint a gazd. Fekete-fehér.
És nyávog, mert nem tud magyarul.
Még csak meg se szólal. Annyira nem bírja a nyelvünket..
Talán szerencséje van. Dakotául se beszíl…😻😻😻

]]>
Szerző: glorianna https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/#comment-4846 Fri, 07 Jul 2023 16:55:23 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38290#comment-4846 ” Egy leépült vidéki alkoholista szintjét hozza”
Mivelhogy az.

]]>
Szerző: Quvik https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/#comment-4843 Fri, 07 Jul 2023 16:24:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38290#comment-4843 Engem a annak idején a munkámmal kapcsolatban vetettek alá olyan alapos orvosi-pszichológiai vizsgálatnak, hogy sohasem fogom elfelejteni. Ehhez képest egy országot vezethet a fent említett galeri egy elmebeteggel az élén, mindenféle alkalmassági vizsgálat nélkül!
Ennek „eredményét” pedig mindenki a saját bőrén érezheti, aki nincs benne a brancsban.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/07/07/mint-egy-ocska-galeri/#comment-4831 Fri, 07 Jul 2023 11:53:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38290#comment-4831 Válaszként erre: Ultron

Hadházynak ez a dolga. A többinek meg az lenne, hogy ezen videó alapján nyilvánítsák méltatlannak a dagadtat a miniszterelnöki posztra. A videót meg minél szélesebb körben terjesszék. Ja, ha a vóna ott nem vóna. 🙁

]]>