Hozzászólások ehhez: Hol a pénz, Orbán? https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 01 Jul 2023 07:42:48 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/#comment-4489 Sat, 01 Jul 2023 07:42:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38230#comment-4489 Válaszként erre: hj

Azzal meg mi a problémád? Magában foglalja a családi hátteret, a fiúkollégiumban való szocializálódástól kezdve azt, hogy életükben ezeknek a fideszes fijjuknak becsületes munkából való pénzkeresetük életükben nem volt.
Ha valamit nem értesz, akkor kérdezzél. Ilyen egymondatos benyögésekből nem fog vita kialakulni. 😛

]]>
Szerző: Quvik https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/#comment-4486 Sat, 01 Jul 2023 04:53:13 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38230#comment-4486 Miniszterelnökünk egyedüli kiskakasként, semmitől és senkitől sem zavartatva, boldogan kapirgál saját szemétdombján, miközben az udvar(tartás) többi barom-fia hajbókolva áldja a nevét egy-egy lehulló koncdarabért. Ez ma Mo., ilyenné tették.

]]>
Szerző: cyr45 https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/#comment-4471 Fri, 30 Jun 2023 15:37:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38230#comment-4471 A miniszter szó -mint ismeretes- szolgát jelent.
Ergo, a minisztereknek a nép érdekét kell(ene) szolgálniuk,
a saját szakterületükön, legjobb tudásuknak megfelelően.

A minisztereket pedig a legfőbb szolga, a miniszterelnök választja ki, saját gusztusa szerint!
Ha nincs VALÓS erőt képviselő koalíciós partner miatt
számára megosztási kötelezettség…

Na már most, ha annak a miniszterelnöknek nem az illető szakmai tudása az elsődleges szempont,hanem lojalitása, sőt inkább szervilis volta, akkor lesz egy ilyen kormány.:-((

És egy ilyen parlament is, ahol a minősített többséggel rendelkező kormányzó párt képviselői MINDIG egységesen
nyomnak gombot, a parancsnak megfelelően!
Az ellenzék pedig csak biodíszlet, semmit nem tud tenni
És (sajnos) jelentős részük ebbe bele is törődött.:-))

Szóval, itt, és most hatványozottan igaz, hogy „fejétől bűzlik”
Mi pedig szagoljuk, ha akarjuk, ha nem!:-((

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/#comment-4468 Fri, 30 Jun 2023 15:18:10 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38230#comment-4468 Válaszként erre: hj

(Elnézést, megint máshová szúrta be a rendszer.)

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/#comment-4465 Fri, 30 Jun 2023 15:15:30 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38230#comment-4465 Nem, hanem az „ilyen kultúrkörből érkezőkre” szóhasználattal és az ebből adódó levezetéssel.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/#comment-4462 Fri, 30 Jun 2023 14:43:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38230#comment-4462 Válaszként erre: hj

Mivel nem értesz egyet? Olyanokra bízni korlátlan hatalmat akik visszaélnek vele?

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/#comment-4459 Fri, 30 Jun 2023 14:37:17 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38230#comment-4459 Válaszként erre: hj

(kovacs_ugynoknek szántam válaszul.)

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/#comment-4456 Fri, 30 Jun 2023 14:31:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38230#comment-4456 Ez az okfejtés nagyon nincsen rendben!

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/#comment-4444 Fri, 30 Jun 2023 06:50:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38230#comment-4444 Most akadt a kezembe egy számla. A fiammal, hogy diákmunkát tudjon végezni, tüdőszűrésre kellett mennie. Ezerhétszáz forintot fizettettek vele!? Mi van??? Nem a TB állja ezeket már? Érted? A munkavállalóval fizettetik, hogy majd TB-t tudjon fizetni? Ide jutott ez a koszlott ország a romakormány alatt! És még hány ilyen plusz befizetés van, amit gyakorlatilag az államnak kéne állni. Elszámolni persze nem lehet.

Mielőtt még megint valaki elkezdene cigányozással vádolni. Ne képzelj olyasmit oda ahol nincs. Tessék tudomásul venni, hogy ez egy teljesen más kultúrkör, teljesen más értékrenddel, ami nem kissé különbözik a nyugati értékrendtől. Nincs ebben semmi elítélendő. De ha nem veszed figyelembe, hogy egy ilyen kultúrkörből érkezőkre bíztok korlátlan hatalmat, akkor ez lesz a vége. Ráadásul még büszkék is rá, hogy nem a nyugati kultúrkörhöz tartozónak vallják magukat, hanem keletinek. A bűnözésre való hajlam meg nem rassz függő. Csak van ahol megengedőbbek az adott kultúrkörben. Ezért lenne fontos, hogy itt demokrácia és jogállam legyen, így automatikusan kirostálódjanak a politikából az oda alkalmatlanok, ha nincs elég önkontrolljuk, hogy betartsák a törvényeinket. Teljesen mindegy milyen kultúrkörből is származzon valaki. :/

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/06/30/hol-a-penz-orban/#comment-4441 Fri, 30 Jun 2023 06:30:41 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38230#comment-4441 Az index címlapon hozza, „Orbán Viktor: Hol a magyarok pénze?”.

Na, aki itt él, és több esze van egy marék lepkénél, az tisztában van vele, hogy az idézet így lenne a helyes:
„Orbán Viktor! Hol a magyarok pénze?”

Mindenki vonja le a következtetést! Nem fogom magamat ismételni. :/

]]>