Hozzászólások ehhez: Magyarország elárulása https://rezeda.blogin.hu/2023/06/28/magyarorszag-elarulasa/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 28 Jun 2023 19:33:28 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: cyr45 https://rezeda.blogin.hu/2023/06/28/magyarorszag-elarulasa/#comment-4417 Wed, 28 Jun 2023 19:33:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38215#comment-4417 Azért az amerikaiaknál nem véletlenül van az, hogy maximum
két cikluson keresztül lehet elnök valaki…

Még akkor is, ha maga a tökéletesség, és nincs nála jobb!
Mert nyolc év, az még mindenki számára belátható távlat,
a mindenkori elnök számára is. Tud(hat)ja, hogy mandátuma
lejárta után kőkeményen felelősségre von(hat)ják!

Ezért mindenképpen érdemes ügyelnie rá, hogy ilyesmire
ne adjon okot. Se’ kicsit, se’ nagyot.
Mert rá..fázhat, mint most épp Viktátor cimborája!

De itt, orbanisztánban?… Ameddig akar, addig fog regnálni!
De tkp. ez már kényszerpálya is számára, mert ennyi év után
nincs más lehetősége…:-((

]]>
Szerző: Medve https://rezeda.blogin.hu/2023/06/28/magyarorszag-elarulasa/#comment-4408 Wed, 28 Jun 2023 16:29:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38215#comment-4408 Mocskos dolgot művelnek velünk, és sajnos hagyjuk.
Ez a nép ezt érdemli.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/06/28/magyarorszag-elarulasa/#comment-4399 Wed, 28 Jun 2023 11:35:59 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38215#comment-4399 Válaszként erre: Jane Doe

Az illegitm orbán kormány törvénykezik? Hogy a „klasszikust” idézzem, annyit is érnek a törvényeik amennyit ők maguk…

]]>
Szerző: Jane Doe https://rezeda.blogin.hu/2023/06/28/magyarorszag-elarulasa/#comment-4396 Wed, 28 Jun 2023 10:12:40 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38215#comment-4396 Ha jól tudom, a hazaárulásnak nincs elévülési ideje.
Vagy már erről is törvényt módosított az egyszemélyes jogászkormány?
(Kicsit kesernyés a régi vicc:
– Mi a különbség, ha az autó patkányt vagy jogászt gázol?
– A patkány esetében van féknyom.)

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/06/28/magyarorszag-elarulasa/#comment-4393 Wed, 28 Jun 2023 06:56:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38215#comment-4393 Apropó „vendég” munkások! Szívesen olvasnék már egy cikket arról, hogy egy magyarországon működő cég esetében hogyan oszlanak meg a munkaerőköltségek egy filippínó és egy magyar munkás esetében. Gyanítom, a filippínó étkezését, rezsijét és lakhatását a cég fizeti. Nilván ennyivel kevesebbet kap a tag, viszont leírhatják ezek a cégek költségként. Amit mondjuk egy eccerű magyar állampolgár esetében nem tudnak megtenni. Ergo, egyik munkás sem jár jobban nettó bérben. Viszont a cégnek így lesz kisebb a filippínó munkaerőköltsége, és így szívesebben fogja az „import” munkaerőt foglalkoztatni.

Persze ez csak egy feltételezés, ami hirtelen felötlött, de valami cigányság ebben is lehet. Arra lennék kíváncsi mi az. Mert a süketelést, hogy nincs elég magyar munkaerő, azt qrvára nem hiszem el. :/

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/06/28/magyarorszag-elarulasa/#comment-4390 Wed, 28 Jun 2023 06:46:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38215#comment-4390 Éppen annak vagyunk szemtanúi, hogy a dagadt átliánozik a putykó bréről a kínaira. Jöjjön egy idevágó idézet (képet nem lehet beszúrni):

„Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón kurvára nincs nadrág.”

A mi kis disznócskánkat még nem aggasztja, pedig nem ártana. Baj lesz ebbül more! :/

]]>