Hozzászólások ehhez: Orbánnak nagyon kell a pénzed https://rezeda.blogin.hu/2023/06/17/orbannak-nagyon-kell-a-penzed/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 17 Jun 2023 20:02:49 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: cyr45 https://rezeda.blogin.hu/2023/06/17/orbannak-nagyon-kell-a-penzed/#comment-3988 Sat, 17 Jun 2023 20:02:49 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38116#comment-3988 Ez a MAI rajz tökéletesen kapcsolódik a témához!

https://papaigabor.wordpress.com/

De a tegnapit, tegnapelőttit, is érdemes megnézni,
és a régebbieket szintén…
Mindig az épp aktuális disznóságról szólnak!

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/06/17/orbannak-nagyon-kell-a-penzed/#comment-3985 Sat, 17 Jun 2023 16:54:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38116#comment-3985 A volt munkatársam jelenleg fidesztálib képviselő, aki maga is tanárnak tanult nagybecsű városotokban. Majd megkérdezem alkalomadtán hogyan néz a pedagògus édesanyja szemébe ?? Mivel védi az aljas gonoszságot ?? Hogyan b@ssz@ át az anyját, a barátait, saját magát ?? Mivel áltatja magát ?? Milyen mondatokkal magyarázza a gazemberségét ?? Nem felejtem el megkérdezni, remélem senki se fogja ... És most egyszer s mindenkorra. Nincs felejtés . Mindig emlékezni fogunk rátok. Köszönjük szarházi csürhe gazember aljas fidesz trógerok . De hogy értse a Führeretek is : спасибо]]> Kedves Rezeda !

Ez így igaz, ócska színjáték, lepukkadt huszadrangú vidéki ripacsokkal. Még a gukkert se ismerik… Ez valahogy nagyon lehangoló. Mármint a gukker része..🤣
A volt munkatársam jelenleg fidesztálib képviselő, aki maga is tanárnak tanult nagybecsű városotokban. Majd megkérdezem alkalomadtán hogyan néz a pedagògus édesanyja szemébe ?? Mivel védi az aljas gonoszságot ?? Hogyan b@ssz@ át az anyját, a barátait, saját magát ?? Mivel áltatja magát ?? Milyen mondatokkal magyarázza a gazemberségét ?? Nem felejtem el megkérdezni, remélem senki se fogja …
És most egyszer s mindenkorra. Nincs felejtés . Mindig emlékezni fogunk rátok. Köszönjük szarházi csürhe gazember aljas fidesz trógerok .
De hogy értse a Führeretek is : спасибо

]]>
Szerző: Tóth Csaba László https://rezeda.blogin.hu/2023/06/17/orbannak-nagyon-kell-a-penzed/#comment-3979 Sat, 17 Jun 2023 11:38:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38116#comment-3979 Yeti!

Ennél tökéletesebb komment már nincs! Köszi!

1952 Hámán 47

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/06/17/orbannak-nagyon-kell-a-penzed/#comment-3973 Sat, 17 Jun 2023 06:58:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38116#comment-3973 Hmm. Járókerettel nehézkes és felesleges is a menekülgetés.
A felírt gyógyszerek nem csekély része hónapok óta nem kapható.
A fiatalabbja, akikben volt elég kurázsi már elmentek.

Káromkodni régen meguntam.

]]>