Hozzászólások ehhez: Szarházi csürhe https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 11 Jun 2023 08:05:04 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/#comment-3802 Sun, 11 Jun 2023 08:05:04 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38068#comment-3802 Válaszként erre: V.A. Lucky

Az osztrákkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de hogy az orbán őrült lenne, azt cáfolnám. Erkölcsileg persze defektes, mint mindegyik bűnöző. De gyvalami közös bennük. A aljanép, haszonlesők támogatása nélkül egyik se tudott volna ilyen magasra kapaszkodni. Amiben rengeteg hazugság van. Az orbán is csak átdobja a palánkon a magyarokat. olyan dolgokat ígérve ami legalizálja a gazaemberséget. Persze, hogy tetszik a gazemberekenek. Persze itt nem a 2.7 millió átbaszottra gondolok. Ők elhisznek bármit amit a kos út rádióban vagy a templomokban hallanak. A valódi gazemberek, cinkosok jóval kevesebben vannak, és közvetlenül hasznot húznak az orbán rendszerből, a többi adófizető kárára. :/

]]>
Szerző: V.A. Lucky https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/#comment-3793 Sun, 11 Jun 2023 05:35:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38068#comment-3793 Válaszként erre: Tom Sawyer

Hitler értékrendjét én említettem. Arra céloztam vele, hogy az az őrült hitt abban, hogy amit tesz, az a német nép érdeke. Orbán tudja, hogy amit csinál, az ellentétes a magyarok érdekeivel, csak nem érdekli.
Ettől még ugyanúgy – Kázmér szavaival – szarházi csürhe a fidesz, mint az nsdap volt.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/#comment-3784 Sat, 10 Jun 2023 18:42:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38068#comment-3784 ]]> Kedves Mindenki !

Mindenek elött bocsánat, mert nem akarok főszereplő lenni.
Deee…

Nehéz elhinni, hogy ezen az oldalon ilyen kommentek jönnek a pofámba .
Hitler értékrendje ??
Ez csak egy náci törvény tervezet ??
Nem szeretnék senkit megbántani, dee azt gondolom a holokauszt is valahogy így kezdődhetett.
Hölgyeim, Uraim ! Picit gondolkodjunk már el !!
Kérem szépen, legalább itt, a Kázmér oldalán..🙃

]]>
Szerző: V.A. Lucky https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/#comment-3781 Sat, 10 Jun 2023 17:45:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38068#comment-3781 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Hitlernek volt értékrendje, ha mégannyira undorító is. Putyinnak is ott a pánszlávizmus. Orbánnak nincs semmi. Ultraliberális lenne, és melegházasságot kötne Kövérrel, ha úgy gondolná, hogy abból többet profitálhat, de az itteni aljanépnek nem erre van igénye.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/#comment-3778 Sat, 10 Jun 2023 17:32:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38068#comment-3778 ” De böjt, s jámborság nélküled mint a pelva,
Mert vétkesek közt cinkos aki néma.
Atyja fiáért számot ad a testvér.
Nincs mód nem menni ahova Te küldettél. „

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/#comment-3775 Sat, 10 Jun 2023 16:37:40 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38068#comment-3775 Nincs ezek mögött a cselekedetek mögött semmilyen ideológia. Egész egyszerűen „ezek” aljasak. Aljas, hazaáruló, tolvaj banda. A saját anyjukat 5 forintért…, a ravatalon. A többi meg csak terelés. Aljas, számító terelés. Nagyon remélem, hogy előbb-utóbb véget vetünk ennek a „politikának”. Rohadtul rühellem, hogy ilyen emberek vezetik a szakadékba az országot.

A nácizmussal meg persze, hogy vannak analógiák. Az akkori német politikusbűnözők, élükön az osztrák festővel, ugyanilyen aljas gazemberek voltak. Legyen példa, mennyire meg lehet vezetni és kihasználni az aljanépet. :/

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/#comment-3772 Sat, 10 Jun 2023 16:32:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38068#comment-3772 Válaszként erre: Bogomil

Szerintem a határvonal nem ilyen éles. Amikor a Harmadik Birodalomban a zsidóknak törvénnyel tiltották, hogy uszodába mehessenek, vagy hogy házi kedvencet tarthassanak, az még nem volt ún. közvetlen bántalmazás, ám mégis nácizmus volt.
Most is egy törvényről, illetve annak el nem fogadásáról van szó.

]]>
Szerző: Anarchista https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/#comment-3769 Sat, 10 Jun 2023 15:54:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38068#comment-3769 Válaszként erre: Tom Sawyer

Ideje előkészíteni a fegyvereket. Mert ezeket csak a golyó állítja meg, ha egyszer úgy érzi, hogy már bármit megtehetnek. Én nem leszek 12. számú holttest egy Abda melletti tömegsírban! Legalább három szarházit magammal viszek mielőtt végem lesz.

]]>
Szerző: Bogomil https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/#comment-3763 Sat, 10 Jun 2023 14:31:08 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38068#comment-3763 Válaszként erre: hj

Hogy mikortól hard? Amikor az állam nemcsakhogy nem védi meg polgárait, hanem uszítással vagy akár tettekkel közre is működik a nekik nem tetszők bántalmazásában/megölésében…

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/06/10/szarhazi-csurhe/#comment-3757 Sat, 10 Jun 2023 09:04:04 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38068#comment-3757 Tömény szégyen! Mindennap ezt érzem – miattuk.
(Ha ez „szoft-nácizmus még egyelőre”, akkor mikortól hard?!)

]]>