Hozzászólások ehhez: Osztalékidő https://rezeda.blogin.hu/2023/06/01/osztalekido/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 01 Jun 2023 08:40:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: ferry999 https://rezeda.blogin.hu/2023/06/01/osztalekido/#comment-3493 Thu, 01 Jun 2023 08:40:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38002#comment-3493 Válaszként erre: Yeti

„16 tonna feketeszén”

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/06/01/osztalekido/#comment-3490 Thu, 01 Jun 2023 06:37:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38002#comment-3490 „Ez az a pénz, amiért az ég egy világon semmit nem kellett tennie azon kívül, hogy Fideszes, és közel ül a fazékhoz.”

A maffia működését tekintve erősen kétlem, hogy ez az 5 milliárd osztalék teljes egészében a nyuggerverő kis f.kalap számláját fogja gyarapítani. Szóval igen, kell azért csinálnia is valamit azért az 5%-10% -ért is. Aki nem tudná felfogni, mennyi 5 000 000 000-nak az 5%-a, annak mondom, hogy még az is 250 millió forint B+! Kétszázötvenmillió forint. A takonyárpi a seggét földhöz verdesheti ha ennyit meghagynak neki a „tranzakcióból”.
Miközben (nem tudom megállni), akármerre járok a környező megyékben, lassan szétesik a kocsi a szar utakon. A többiről nem is beszélve, amire nem „jut” pénz.

Mai hír, hogy a megtakarításokra újabb adót vetett ki az orbán kormány. Idáig „csak” 15% SZJA-t kellett utána fizetni. Egy hónap múlva erre még rátettek 13% „szociális hozzájárulási” adót is. Gondolom legyen miből hozzájárulni a NER pereputty szociális jólétéhez. Ami már most is messze jobb, mint tőlünk pár kilométerre nyugatabbra az átlag. Csak hát az a szemét EU nem küdi a píztet, mert Magyarországon diktatúra van, és úgyis csak ellopnák az orbánék. :/

Happy birthday president! Hogy a rák enné ki a májadat!

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/06/01/osztalekido/#comment-3487 Thu, 01 Jun 2023 06:27:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38002#comment-3487 Kötél barátaim.

]]>