Hozzászólások ehhez: A hely, ahol élünk (és megdöglünk) https://rezeda.blogin.hu/2023/05/25/a-hely-ahol-elunk-es-megdoglunk/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 26 May 2023 07:04:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/05/25/a-hely-ahol-elunk-es-megdoglunk/#comment-3316 Fri, 26 May 2023 07:04:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37951#comment-3316 Kéne már egy népszavazás, hogy amelyik politikus érvek helyett gyalázkodik, az nem alkalmas a feladata ellátására, és el kell távolítani a magyar politikából. Qrvára elegem van már az orbán banda és lakájmédiájának a folyamatos gyűlöletkeltéséből, gyalázkodásából.
De nyilván minden politikusra vonatkozna, nemcsak fideszesekre. Különös tekintettel azokra, akik a külpolitikában képviselik az országot.

Vajon a fideszes választási bigottság engedélyezne egy ilyen népszavazási kezdeményezést?

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/05/25/a-hely-ahol-elunk-es-megdoglunk/#comment-3301 Thu, 25 May 2023 07:55:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37951#comment-3301 🤣🤣]]> Jaa bocs, a lényeg lemaradt :
Eladó a menyasszony !! 2🤣🤣🤣

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/05/25/a-hely-ahol-elunk-es-megdoglunk/#comment-3298 Thu, 25 May 2023 07:52:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37951#comment-3298 🤣🤣]]> Kedves Rezeda !

Igazad van mint mindig.
Most viszont megosztanék egy karikatúra ötletet, sajnos a műszaki kivételével, nem tudok jól rajzolni.
Szóval a Kisgrófó táncoltatja a menyecske ruhás (fehér pöttyös, piros alapon szoknyás) Orbán Führert (lehet náci sapka is a kedves vezetőn..). Közben a Szájer üti a fakanállal a vájlingot, és üvölt a zene : a „nézését meg a járását..”🤣🤣🤣

]]>