Hozzászólások ehhez: Drúzsba https://rezeda.blogin.hu/2023/05/18/druzsba/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 18 May 2023 07:39:18 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2023/05/18/druzsba/#comment-3040 Thu, 18 May 2023 07:39:18 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37897#comment-3040 A gázvezetékeken is van néhány csap, oszt mégis felrobbantotta valami sötétben bujkáló „kocsog” (by pákó).

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/05/18/druzsba/#comment-3037 Thu, 18 May 2023 06:57:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37897#comment-3037 A nyugat.hu-n pénzért lehet csak kommentelni? Most komolyan? Nem szoktam qrváknak fizetni. 😛

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/05/18/druzsba/#comment-3034 Thu, 18 May 2023 06:52:11 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37897#comment-3034 Nem a magyar állampolgároknak kéne „ezeket” számon kérni, hanem a hiányzó jogállam fékeinek és ellensúlyainak. Ha már ott tartunk, hogy az állampolgár kéri számon őket, annak könnyen pogrom lehet a vége.

Apropó hiányzó jogállam és demokrácia. Az alkotmány és az állam ezeken alapul, és ha valakik ezek ellen munkálkodnak, akkor alkotmány és államellenes cselekedetért kell felelősségre vonni őket. Ha ezt az állami szervek nem tudják megtenni, akkor itt bárkinek, akár fegyverrel is fel kell lépni ellenük… Vagyis, izé, itt már lehet valami jenki alaptörvényt is belekevertem. Itt meg ’56 után úgy lefegyverezték a lakosságot mint a pinty, szóval ez a lehetőség ugrott.

Ettől függetlenül az EU-nak lennének szerintem keményebb eszközei is a pénzvezeték elzárásán felül. Ha az EU tagja vagy, tessék betartani az alapokat! Amelyik politikus meg nem tartja be, a nemzetközi bíróság előtt kéne felelnie. Ha már a nemzeti elé nem jut el a korrupt kollaboránsai miatt. Mindjárt kilőnék a vétózást mint lehetőséget, csak alapos indok kéne. Azt meg tálcán szolgáltatja a dagadt nekik.

Utóirat: Értem én, hogy a legkönnyebb a szavazókat szidni a kialakult helyzetért. De abba belegondolt az aki ezt teszi, hogy a fideszre szavazó 3 milla majd 10%-a határon túli levélszavazat volt, amik 95%-a fidesz szavazat volt? Egyértelmű, ellenőrizhetetlen csalás. Aztán még nem is említettem a fidesz nevű kamupártnak az ország összes pénzéből való kampányolását. Az országos terjesztésű teljes, hagyományos média einstandolását, ahol reggeltől estig folyik a nem fideszesek elleni gyűlöletkeltés. Ergo a fidesz hatalma illegitim, az általuk hozott összes törvényt figyelmen kívül lehetne hagyni, mert senkire sem vonatkozik. Saját magukra meg végképp nem. Gyakorlatilag bármikor elzavarhatók lennének a hatalomból, és a következő választásról diszkvalifikálhatók.
Csak mindehhez nem az orbánék süketelésével kéne foglalkozni, hanem határozottan és kellő eréllyel felszólítani őket a távozásra! :/

]]>