Hozzászólások ehhez: A könnygázbeszállító https://rezeda.blogin.hu/2023/05/12/a-konnygazbeszallito/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 13 May 2023 06:23:40 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/05/12/a-konnygazbeszallito/#comment-2798 Sat, 13 May 2023 06:23:40 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37862#comment-2798 Az egy főre eső bunkók száma legalább kettő.
Isten nem ver bottal. Stb.
Kénygáz pedig lesz, önkénygáz 🙁

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/05/12/a-konnygazbeszallito/#comment-2762 Fri, 12 May 2023 12:28:57 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37862#comment-2762 Ezekkel a modern dolgokkal mindig baj van, elfogynak, elromlanak, habár azt nem értem, hogy a bilincs hogy tud elfogyni, talán a rendőrök hazaviszik kipróbálni az asszonnyal, vagy azzal rögzítik a leszakadt sárhányót a kocsihoz. Most meg nincs, pont amikor legjobban kéne.
Ezért is volt jobb a csendőrség, kakastollat mindegyik tyúkudvarban lehetett találni.
Vissza kellene hozni a botozást, a bot bármelyik fán megterem.

]]>