Hozzászólások ehhez: Építési terület és tüntike https://rezeda.blogin.hu/2023/05/09/epitesi-terulet-es-tuntike/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 10 May 2023 18:50:57 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Anarchista Pista https://rezeda.blogin.hu/2023/05/09/epitesi-terulet-es-tuntike/#comment-2513 Wed, 10 May 2023 18:50:57 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37835#comment-2513 A cikk végén van a kutya elásva. Minek szóba állni ezzel a cinikus trógerrel. Lenne egy javaslatom. Ha ezek a gecik könnygázzal fújják a gyerekeinket és verik is őket (már a mocskos zsarukról beszélünk), akkor nekünk is kutya kötelességünk könnygázzal lefújni és fél hülyére verni a geci rendőrök geci főnökeit!
Mellesleg ez teljesen oké, mert Sándorpalotáné is ezt üzente midőn kegyelmet adott a fickóknak akik – többek közt – megvertek minimum egy politikust (Csintalan Sándort). Innentől polgárjogot nyert a dolog. Tehát hajrá Magyarország, hajrá magyarok. Fel paprika spray-re és aki FIDESZ-es politikust lát fújja le. Sintér bónuszt ér! Orbán meg a jackpot!

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/05/09/epitesi-terulet-es-tuntike/#comment-2477 Tue, 09 May 2023 23:03:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37835#comment-2477 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Ne legyél naív. Alulról megszervezni magunkat háttér támogatása nélkül? Média nélkül? Pénz nélkül? De főként a többség akarata nélkül? Nem fog menni.
Kizárólag a pártok képesek erre, de látva a társadalom támogatását még ők sem látják elérkezettnek ennek idejét.
Egy ilyen szétszabdalt, egymásnak uszított, gyűlölködő nemzet nem is érdemel mást, mint amit a történelme során már annyiszor kapott.
Megvetést.
Ettől még optimista vagyok, csak a vágyott változást már nem égen meg szőrös fejjel.
Meg anélkül sem.

]]>
Szerző: cyr45 https://rezeda.blogin.hu/2023/05/09/epitesi-terulet-es-tuntike/#comment-2468 Tue, 09 May 2023 21:29:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37835#comment-2468 Quod licet…

Orbán már Jupiternek hiszi magát!

A múltja is ennek megfelelő, hiszen (hívei szerint) az ő 89-es beszédének hatására vonultak ki az oroszok állítólag…:-)

És, mikor ő bontott kordont, az jó, és jogos kordonbontás volt!:-)

Míg ellenben ez a mostani, ez rossz, törvényellenes, hogyan merészel bárki is tiltakozni ilyen módon bármi ellen, amit ő tesz?…

Hofi (RIP) jutott eszembe:

-Mi a különbség Orbán, és az Isten között?…
Isten nem akar Orbán lenni!

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/05/09/epitesi-terulet-es-tuntike/#comment-2456 Tue, 09 May 2023 18:23:30 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37835#comment-2456 Cinikus tróger szerintem is.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/05/09/epitesi-terulet-es-tuntike/#comment-2441 Tue, 09 May 2023 07:21:35 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37835#comment-2441 Az orbán egy bűnöző, és simán belehazudik bárki képébe. Mert megteheti. Ezen alapszik, hogy (látszólag) kivakarhatatlan a hatalomból. Teljesen feleslegesnek és kontraproduktívnak tartom közvetlenül a state capture tápláléklánc csúcsán lévőket támadni. Ők elbújhatnak az erőszakszervezetek mögé. Amíg nem mutatunk velük szemben erőt, addig semmi esélyünk felelősségre vonni őket. Ehhez pedig társadalmi támogatás lenne szükséges. Már ha a pártok szerveznék. De nem szervezik. A képviselőik elvannak a havi millán felüli tiszteletdíjukkal a parlamentben. Néha megpróbálják kényelmetlen helyzetbe hozni az orbánékat, ami lepereg róluk, mint a falra hányt zöldborsófőzelék. Néha rendeznek ilyen kordonbontós fingreszelést, amit a fidesz a saját céljaira használ ki.

Nem látok más módot sajnos mint megszervezni magunkat, alulról, vidékről, és nem onnan Budapestről. Minden egyes kis településen, minden állami intézményben szükség lenne aktivistákra. Aztán amikor megvan, erőt kell demonstrálni az országot megszállva tartó bűnözők kollaboránsai felé. Erőt, hogy ne tudjanak kibújni a kötelességeik alól, és a hatályos magyar törvények szerint vonják felelősségre a politikusbűnözőket. :/

Persze, persze, értem, hogy kb. 10 ellenérvet fel tudnál hozni ez ellen. De egyrészt nem érdekel, másrészt, ha valaminél mindig azt nézzük miért nem lehet megcsinálni, akkor tuti, hogy nem lesz belőle semmi. Na, ezen kéne változtatni. Végül is itt minden magyar adófizetőnek a saját bőréről van szó. Ha nem külföldön képzeli el a további életét, akkor tenni is kéne valamit. Különben bűnözők és azok pereputtya fog élősködni a mi munkánkon. Úgy, hogy abból semmi hasznunk nem származik.

]]>