Hozzászólások ehhez: ’Táncköszöncse https://rezeda.blogin.hu/2023/05/02/tanckoszoncse/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 02 May 2023 22:03:02 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/05/02/tanckoszoncse/#comment-2204 Tue, 02 May 2023 22:03:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37790#comment-2204 Hadházy mentségére.
Próbál valamit, aminek van média visszhangja .
Ez kevés, de több a semminél.
Rezeda is ezért ír eminensen.
Sajnos sokkal kisebb eléréssel.
Adott helyzetben mindkettő lehetne hérosz.
De nem adottak a körülmények, ezt vagyunk kénytelenek elfogadni, tesszük ami tőlünk telik.

]]>
Szerző: cyr45 https://rezeda.blogin.hu/2023/05/02/tanckoszoncse/#comment-2201 Tue, 02 May 2023 20:00:19 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37790#comment-2201 „Novák álelnök sós stánglit sütött a pápának útravalóul saját kezűleg.”

Erről egy réges-régi (még a ’60-as évek végéről való) pesti vicc jutott eszembe, egyszerűen képtelen vagyok nem megírni!:-)

Izraelben egy nagy, országos vetélkedő zajlott, sok ezer résztvevővel, de a nyeremény titok, a résztvevők sem ismerik.

Végül kialakult a végső mezőny, majd a három dobogós győztes is, következett a díjátadás.

A harmadik díj egy luxusautó.
A második, és első helyezettnek
fogalma sincs, hogy -ezek után- ők mit fognak kapni?…

A második díj egy szép nagy torta!
A díjazott feje lilává válik, és nem érti a dolgot, rá is kérdez, hogy ez hogyan lehetséges?…

Az átadó viszont megmagyarázza:
Kérem, ezt a tortát nem akárki sütötte, hanem maga Golda Meir!

A második helyezett viszont nincs ettől elájulva, és dühében azt válaszolja: Tudja mit? Töltsön maga egy éjszakát Golda Meirrel!

Mire a díjátadó: Nem tehetem, mert az az első díj!:-))

]]>