Hozzászólások ehhez: Orbán, a szaki https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 25 Apr 2023 15:22:02 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/#comment-1892 Tue, 25 Apr 2023 15:22:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37733#comment-1892 Válaszként erre: polyvitaplex

A Soros, Prüsszel, Gyurcsány mesterhármassal megoldaná.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/#comment-1886 Tue, 25 Apr 2023 13:43:04 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37733#comment-1886 Kedves Rezeda !

Ez hülye . Nem hiszem , hogy van rá jobb szó.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/#comment-1883 Tue, 25 Apr 2023 13:21:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37733#comment-1883 Válaszként erre: repulo

Kinek mit intézett a kormánya…

]]>
Szerző: repulo https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/#comment-1877 Tue, 25 Apr 2023 12:57:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37733#comment-1877 Ha mindnyájan szakmunkások vagyunk, akkor miért csak betanított munkát végzünk, azt is csak rabszolga bérért?

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/#comment-1874 Tue, 25 Apr 2023 12:44:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37733#comment-1874 Azért az orbántól nem semmi produkció, amikor az állam két osztata, ti. a rendőrállam védi a polgárok jogos dühétől a maffiózók államát.
Az meg csak hab a tortán, hogy mindkettő élén pintér áll.
Ilyen a kiváló érdekérvényesítő képesség.

]]>
Szerző: Jane Doe https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/#comment-1871 Tue, 25 Apr 2023 11:54:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37733#comment-1871 „…az ország vezetése is egy szakma.”
„Krisztus urunk is egy szakmunkás, egy ács volt…”.
Aha. Egy ács. Nem venném a minielnök igehirdetését viccnek…, de mást nem tehetek:
– Édesapám, mit farag abból a nagy gerendából?
– Ebből? – fogpiszkálót, ha el nem b@szom.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/#comment-1868 Tue, 25 Apr 2023 09:34:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37733#comment-1868 Horn cölöpökön vízenjártasságit OKJ krisztus szakon szerzett.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/#comment-1862 Tue, 25 Apr 2023 09:08:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37733#comment-1862 Mindig azt szoktam mondani azoknak akik lehülyézik a tolvaj, hazaáruló dagadtat, hogy ha „ez” lehet itt a miniszterelnök, akkor ki is a hülye?

Miközben a rendőrök a Karmelitánál választott képviselőket inzultálnak. A helyett, hogy rabláncon vinnék el a Karmelitában héderező bűnözőket… 🙁

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/#comment-1859 Tue, 25 Apr 2023 09:05:16 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37733#comment-1859 Válaszként erre: polyvitaplex

Emlékszem, amikor annak idején, talán az első ciklusa vége felé, azt mondta egy tv-interjúban, hogy „én csak ehhez értek” (mármint a miniszterelnökséghez mint szakmunkához), de valószínűleg rossz szórendet használt, és valójában már akkor is azt akarta mondani, hogy „csak én értek ehhez”. (Nálam ugyan az eredeti szórenddel is kiverte a biztosítékot, pedig hol voltunk még attól, hogy az egész utcában kiment a villany…)

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/04/25/orban-a-szaki/#comment-1856 Tue, 25 Apr 2023 07:33:32 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37733#comment-1856 Két apró észrevétel:

„Mi, szakmunkások mindig újra és újra nekimegyünk a problémáknak”
Vagyis előszörre, első nekifutásra nem mindig sikerül megoldani a problémát. „Ez most csak ideiglenes, csókolom, holnap vagy a jövő héten hozok rendes tömítőgyűrűt, ha kapok rá pénzt az EU-tól, addig tessék alátenni egy lavórt.”

„az ország vezetése is egy szakma”
Ezzel meg az a baj, hogy ha szakma, akkor az szorgalommal, odafigyeléssel megtanulható, akár még Gyurcsány, Márki-Zay, Karácsony, sőt Gyurcsányné is vezethetné az országot.
„Az ország vezetése is egy szakma, amit csak egyetlen ember tanulhat meg, de ez alatt nem Krisztus urunkat értettem” – kellett volna mondania, ha komolyan vette volna a hallgatóságát.

]]>