Hozzászólások ehhez: Kórházüzem https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 24 Apr 2023 06:45:24 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/#comment-1799 Mon, 24 Apr 2023 06:45:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37718#comment-1799 Válaszként erre: miki1950

Ellent kell, hogy mondjak. A „birkanyáj” azért imádja, mert ez jön át nekik a kos út rádióból. A sok hazugság, és a NERes bűnözők disznóságainak az elhallgatása. Ez egy tudatos propaganda a hatalomba furakodott bűnözőktől.

Még a felhördülés előtt, hogy ez nem így van. El kellene gondolkodni azon, hogy ha a fidesz által (közpénzen) uralt magyar média valóban független lenne, és az általános emberi értékeket tartanák szem előtt benne, az orbáni zsivány magatartásforma helyett, akkor mennyien szavaznának az orbánékra? Vastagon bűncselekmény ez is, amit az orbánék követnek el a magyarok ellen a médiában. A nagy kéréds az, hogy akiket ezért fizetünk, hogy mindenzt megakadályozzák, és a bűnözőket lecsukják, mégis mi a rézveretes lószerszámot csinálnak?
Mindig azon megy a sírás-rívás, hogy mit lehetne csinálni a state capture ellen. Talán azokat kéne elővenni akik bent tartják ezt a tolvaj, hazaáruló bandát a hatalomban. :/

Persze megértem, hogy azt a legkönnyebb, szidni azokat akik félrevezetve rájuk szavaztak, a helyett hogy tennénk is valamit. A magyar un. ellenzék is ebben szépen elárult bennünket. „Prüccel” se tud azokon segíteni akik nem kérik. Maximum nem ad pénzt. Pedig lenne még sok lehetőség az orbán rablóbanda ellen.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/#comment-1757 Sun, 23 Apr 2023 06:28:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37718#comment-1757 Válaszként erre: miki1950

„Ami késik, nem múlik.”
Akkor az a MÁV !
A késése örök 🙂

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/#comment-1748 Sat, 22 Apr 2023 19:11:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37718#comment-1748 Válaszként erre: Jane Doe

Egyetértek. Mármint azzal, hogy kinek is kellene itt lógni. Ami késik, nem múlik.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/#comment-1745 Sat, 22 Apr 2023 19:09:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37718#comment-1745 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Persze hogy bűnöző, mi más lehetne egy maffiaállam feje, aki már kipróbált és bevált fasiszta módszerekkel ural le egy országot.
Ez nem kérdés még a birkanyájnak sem.
Ők ezért imádják.

]]>
Szerző: Jane Doe https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/#comment-1742 Sat, 22 Apr 2023 15:36:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37718#comment-1742 Don Pintérről csak annyit: akinek kalapácsa van, mindent szögnek néz. Tudjuk, hogy a fejétől büdösödik…, mármint a hal.
Amúgy meg: „…nem lógnak majd az orvosok…” – hát, nem is nekik kellene…, mármint a blokkolóóra, ugye…

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/#comment-1736 Sat, 22 Apr 2023 14:58:03 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37718#comment-1736 Válaszként erre: miki1950

Nem tudom, hogy valaki attól fasiszta-e, mert meggyőződése a fasiszta eszmék? Vagy csak egy falusi surmó bűnöző, aki fasiszta trükkökkel is él?

Jobb szeretek ezekre az emberi képződményekre úgy nézni mint a bűnözőkre. Akik a hatalmuk megtartása érdekében gyakorlatilag bármire képesek. A putykótól kezdve a kimdzsunkán át a dogtortolvajminilnöqrig… Olyan bűnözők, akik a saját népüket sanyargatják, elveszejtik, csak hogy messze átlagon felüli életszínvonalat biztosítsanak maguknak a saját népük nyakán élősködve, miközben beláthatatlan károkat okoznak ugyanezen embereknek. Ezek a bűnözők a legnagyobb büntetés az amit megérdemelnének. :/

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/#comment-1733 Sat, 22 Apr 2023 12:52:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37718#comment-1733 Jó ötletnek tartom a blokkolóórát, csak nem a kórház bejáratánál van a helye, hanem a műtőben, hogy a ténylegesen munkával töltött időt mérje.
Ugyanígy a minisztériumi blokkolóórának sem a portánál van a helye, hanem a dolgozóasztalnál, mert az nem járja, hogy a miniszter reggel bemegy, délután kijön, de közben fölösleges hülyeségekkel tölti a munkaidejét.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/#comment-1730 Sat, 22 Apr 2023 12:15:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37718#comment-1730 Meggyőződésem hogy a mi kis kétharmados mini náci Viktorunk, rohadtul tart a fickótól.. Mondjuk ezek után én is csukom az ajtót már..😭]]> Kedves Rezeda !

Ez a f@szi fodrásznak készült a szőkítés a specialítása.🙃Meggyőződésem hogy a mi kis kétharmados mini náci Viktorunk, rohadtul tart a fickótól..
Mondjuk ezek után én is csukom az ajtót már..😭

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/#comment-1724 Sat, 22 Apr 2023 11:47:05 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37718#comment-1724 „…de Pintért nem fasisztázzuk le. ”
Nem, én sem, de a főnijét annál inkább, bár illethetném éppen a sztálinista jelzővel is. Édestestvérek, ezért orbán ideológiáját (ha van neki olyanja), de gyakorlatát mindenképpen ez a kétes értékű politikai kettőség jellemzi.
Pintér beleillik orbán sehova nem vezető, lilaködös vágyálmaiba.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/22/korhazuzem/#comment-1712 Sat, 22 Apr 2023 08:01:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37718#comment-1712 Válaszként erre: kovacs_ugynok

A visszahívást ugye nem ismeri a választási törvény. De ugye amiről nem tudunk, az nem azt jelenti, hogy nincs, vagy nem lehet. A saját érdekeinket kéne nézni, nem a hatalomba furakodott bűnözőkét. 😛

]]>