Hozzászólások ehhez: Feljegyzés az ostyáról és a szotyoláról https://rezeda.blogin.hu/2023/04/20/feljegyzes-az-ostyarol-es-a-szotyolarol/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 24 Apr 2023 18:21:25 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: trabant https://rezeda.blogin.hu/2023/04/20/feljegyzes-az-ostyarol-es-a-szotyolarol/#comment-1835 Mon, 24 Apr 2023 18:21:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37700#comment-1835 „Főegyházmegyei Ostyaellátó”

Helyesen:

FőegyházVÁRmegyei Ostyaellátó lenne a neve – az újkori feudaliták agymenése szerint.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/04/20/feljegyzes-az-ostyarol-es-a-szotyolarol/#comment-1649 Thu, 20 Apr 2023 21:28:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37700#comment-1649 A kulcs az áfa bevtel növelése. Olcsóbban árú, kisebb áfa és fordítva.
Ez a gazdasági oldala, a politikait most hagyjuk.

]]>
Szerző: Nagy Zsuzsanna https://rezeda.blogin.hu/2023/04/20/feljegyzes-az-ostyarol-es-a-szotyolarol/#comment-1640 Thu, 20 Apr 2023 18:02:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37700#comment-1640 Nem protkós szájakban változik át Krisztus testévé, tehát Oltári Szentséggé az ostya, hanem a pap felszentelt kezétől. Igaz, egyházammal nem nagyon büszkélkedhetek mostanában, sőt nem járulok szent áldozáshoz, mert egyházam mit mondjak, leheveredett? Inkább odaállt a hatalom, a pénz mellé. Nem is biztos, hogy megáldoztatnának, mert aktív ellenálló vagyok. Amúgy nem rossz az írás.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/20/feljegyzes-az-ostyarol-es-a-szotyolarol/#comment-1628 Thu, 20 Apr 2023 11:23:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37700#comment-1628 Baj lesz ebbül more! Drágulni fog a kenyér… :/

Apropó! Ezt a fidesz bandát le lehetne csukni rémhírterjesztésért is. Szerintem nem a politikusok dolga, hogy atomháborúval rémisztgessék a jónépet. Mindegy, hogy van-e esélye vagy nincs. Egyelőre nem sok.

]]>
Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2023/04/20/feljegyzes-az-ostyarol-es-a-szotyolarol/#comment-1622 Thu, 20 Apr 2023 08:48:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37700#comment-1622 A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

]]>