Hozzászólások ehhez: Fényes jövőnk feltételes módban https://rezeda.blogin.hu/2023/04/18/fenyes-jovonk-felteteles-modban/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 19 Apr 2023 06:50:22 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/18/fenyes-jovonk-felteteles-modban/#comment-1577 Wed, 19 Apr 2023 06:50:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37679#comment-1577 Válaszként erre: polyvitaplex

…buli lesz. Ha lesz, nem lesz. Ha nem lesz, lesz.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/04/18/fenyes-jovonk-felteteles-modban/#comment-1559 Tue, 18 Apr 2023 19:28:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37679#comment-1559 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Ez mondjuk eszembe sem jutott. Csak a máglya és Örkény.
Amúgy meg azt hiszem nem jól tudod, a nernek mindenki ellenség aki nem ők maguk. Teljesen lényegtelen milyen csatornán szeret pucér seggel csúszdázni, csak nertárs legyen!

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/04/18/fenyes-jovonk-felteteles-modban/#comment-1556 Tue, 18 Apr 2023 17:55:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37679#comment-1556 Ha eső nem lesz.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/04/18/fenyes-jovonk-felteteles-modban/#comment-1553 Tue, 18 Apr 2023 16:14:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37679#comment-1553 Jaa, a schluss poén maradt csak le. Többségében ugyanis tüzelőt vettek a plusz nyugdíjból, mert abban megegyeztek, hogy ha nem lett kapták volna, elég nagy bajban lennének. Még szerencse, hogy az Orbán van, mert a Gyurcsány miatt meg is fagyhatnának..
Lehet nem pont ezekkel a szavakkal, de a story megtörtént.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/04/18/fenyes-jovonk-felteteles-modban/#comment-1547 Tue, 18 Apr 2023 15:36:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37679#comment-1547 Kedves Rezeda !

A szomszéd Irma néni, a faluvégi vénasszonyok tanácsában csak annyit fűzött az eseményekhez:
” Aztán még ezek a tanárok szidják az Orbánt! Most emeli meg egymilliora a fizatésüket, de ezeknek se jó ám semmi. Hogy a rosseb a pofájukat ! ”
Hozzáteszem, élénken helyeseltek a tanács tagjai, aztán új téma kerúlt elő : ki mire költötte a 13. havit ?
Dee gondolom ez nem csak felénk van így..

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/18/fenyes-jovonk-felteteles-modban/#comment-1544 Tue, 18 Apr 2023 15:25:37 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37679#comment-1544 Válaszként erre: Yeti

A NEResek mind látens buzik. Ezért is üldözik a melegeket. Aki férfiként a nőket szereti, annak semmi baja velük. :/

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/18/fenyes-jovonk-felteteles-modban/#comment-1541 Tue, 18 Apr 2023 15:23:37 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37679#comment-1541 „Prüccel” azért nem küld pénzt, mert az orbán banda úgyis csak ellopná. Ergo, kedves pedagógusok, azért nincs fizetésemelés, mert egy ilyen ostoba, tolvaj orbán kormánya van az országnak. Ki szavazta meg ezeket, a hendebubut meg az 5. németzsótit? Nem én az már biztos, különben tudnék róla. :/

]]>
Szerző: Jane Doe https://rezeda.blogin.hu/2023/04/18/fenyes-jovonk-felteteles-modban/#comment-1538 Tue, 18 Apr 2023 13:08:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37679#comment-1538 Feltételes módban az igét hirdetni is, ragozni is fölösleges egy olyan országban, ahol már a jövő időt is ellopták, s ahol az állampárt – leánykori nevén a fidesz – maga a fosztóképző.
És Ausztriát – mint elérhetetlen álmot – kergetni is hiábavaló, beláttuk már rég: Ausztriát akkor sem tudnánk utolérni, ha szembejönne velünk.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/04/18/fenyes-jovonk-felteteles-modban/#comment-1526 Tue, 18 Apr 2023 07:33:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37679#comment-1526 Örkény egypercese: Az ember melegségre vágyik.
Ner változat 🙁

]]>