Hozzászólások ehhez: A nyugat pénze és Orbán https://rezeda.blogin.hu/2023/04/15/a-nyugat-penze-es-orban/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 15 Apr 2023 13:51:17 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/15/a-nyugat-penze-es-orban/#comment-1394 Sat, 15 Apr 2023 13:51:17 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37655#comment-1394 Válaszként erre: Tom Sawyer

Sajna itt mindenkit olyan kár ért az orbánék alatt, hogy 1 nemzedék nem lesz elég kijavítani, ha lesz egyáltalán erre lehetőség.

Az viszont tény, hogy már régen meg lehetett volna szabadulni tőlük ha a tolvajok kollaboránsai nem tartanák őket hatalomban. Itt pedig nem azokra a szerencsétlenekre gondolok akiket át tudtak vágni, hanem az állami gépezetben őket szolgálókra. A gazságszolgáltatástól az országgyűlési képviselőkig.
Az ugye megvan mindenkinek, hogy a miniszterelnököt az alkotmány szerint az országgyűlés választja, és nem fordítva. Tehát, minden olyan országgyűlési képviselő cinkos az orbánék gaztetteiben aki nem hajlandó leváltani. A bubu, az 5. németzsóti. Leköpni kéne ezeket amikor fűszegélynyírókat avatgatnak, nem éljenezni! :/

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/15/a-nyugat-penze-es-orban/#comment-1391 Sat, 15 Apr 2023 13:44:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37655#comment-1391 Hát, én ezt az adót régóta már csak kos útnak hívom. Beeee! :/
A Kossuth névre nem méltó. Bár az utóbbi időben azt pletykálják, hogy ő is lelépett a forradalom pénzével…, ki tudja?

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/04/15/a-nyugat-penze-es-orban/#comment-1382 Sat, 15 Apr 2023 09:52:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37655#comment-1382 Arról persze nem értekezik az idióta, hogy Európa éléskamrája a földjén dúló háború ellenére ellátja gabonával és műtrágyával az egész kontinenst – benne minket is, félpénzen.
Az ukránok keményen harcolnak és dolgoznak a puszta létükért, amíg orbán várja az égi mannát a majdnem semmiért.
Remélem, hogy a vágyakozási idő átmegy relatívba és kitolódik egyre hosszabb távlatokba, majd a semmibe vész.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/04/15/a-nyugat-penze-es-orban/#comment-1361 Sat, 15 Apr 2023 07:39:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37655#comment-1361 Kedves Rezeda !

Teljesen igaz, annyi különbségggel, hogy a főnévi igenév helyett fizetnünk a helyes alak.
Azért kiváncsi lennék, ha létezne olyan, hogy csak annak kellene majd törleszteni a gaztettekért, meg lopásért aki tapsol ennek a csaló, hazug gazember bandának , akkor is ennyien lennének-e, pláne ekkora pofával ??

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/04/15/a-nyugat-penze-es-orban/#comment-1358 Sat, 15 Apr 2023 06:42:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37655#comment-1358 Egyetértek Orbánnal, Amerika és Brüsszel az Ukrajnának küldött pénzt adja inkább nekünk, látványosan javulhatna az egészségügy, az úthálózat, végre a tanárok sem óbégatnának, sőt lehet, hogy olimpiára is jutna belőle, a cselgáncsban látatlanban odaadnám Putyinnak az aranyérmet.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/04/15/a-nyugat-penze-es-orban/#comment-1355 Sat, 15 Apr 2023 06:22:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37655#comment-1355 Duce a végén kampót kapott.
A miniduce járandósága akkor minikampó?

]]>