Hozzászólások ehhez: Neria államformája: Sándor-palota https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 15 Apr 2023 13:04:45 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/#comment-1388 Sat, 15 Apr 2023 13:04:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37649#comment-1388 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Régi ismerösként üdvözöllek kovacs_ugynök! Mivel a sértődöttség és az igazság nem éppen édestestvérek, jelzem feléd, hogy itt is a nyugat.hu oldalon írsz, annak blog rovatában.
Részemről nem tartozom semmiféle belterjes hozzászólói körhöz a nyugaton, csak éppen elfogadom, ha egy-egy kommentemet néha kidobják .
Személyes sértésnek venni az ilyen és hasonló eseteket dőreség, javaslom, revideáld álláspontodat.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/#comment-1367 Sat, 15 Apr 2023 07:57:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37649#comment-1367 Válaszként erre: polyvitaplex

„az újságok felelnek a kommentek tartalmáért”

Persze, ahogy Móriczka elképzelte…

Ezt a fake törvényt az az orbán banda hozta elrettentésül, amelyik a magyar médiára rátette a mocskos, enyves mancsát. Az ilyen törvények arra valók, hogy ne tartsák be. Persze be lehet csicskulni, az utókor meg nem felejt.

Aki nem érti miről van szó, annak ott van házi feladatnak az „Alaska Daily” nevű sorozat. Tudom, „ott van Amerika, én meg itt vagyok”…

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/#comment-1331 Fri, 14 Apr 2023 18:38:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37649#comment-1331 Válaszként erre: kovacs_ugynok

A kommenteléshez kell egy moderátor, de szerkesztőségeknek nem biztos, hogy van rá kapacitásuk, folyton azt figyelni, hogy ki, hogyan szól hozzá. Pár éve volt egy törvénymódosítás vagy mi, hogy az újságok felelnek a kommentek tartalmáért, és mivel ebben az országban nagyon könnyen lehetne találni feljelentőket, gondolom a kisebb lapok nem akarják megkockáztatni a bírságot.
De lehet, hogy Rezeda jobban tudja, és majd beleszövi valamelyik írásába az infót.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/#comment-1325 Fri, 14 Apr 2023 17:39:12 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37649#comment-1325 Novák Katalin aka Sándor Palotáné.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/#comment-1322 Fri, 14 Apr 2023 17:33:20 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37649#comment-1322 Válaszként erre: polyvitaplex

Az online médiában SZVSZ a szólásszabadság része a kommentelési lehetőség. Ugyanakkor, sok komment kiegészíti, hozzáad az eredeti cikkhez akár fontos dolgokat, nézőpontokat. Persze, nem kötelező haladni a korral.
Az un. „közösségi média” meg egy szemétdomb, már elnézést a hasonlatért.

Az un. „független sajtónál” meg sajnos nem vagyok meggyőződve a NER-től való függetlenségről. Sok függetlennek hitt médiumnak NER-es tulajdonosi háttere van, állítólag.
Mondjuk engem nem nagyon érdekel, hogy a banánköztársasági elnökasszonyság hogy érzi magát. Egyrészt amúgy is csak hazudna, másrészt magasról leszarja mit gondolunk róla. Havi pár milkás fixel megteheti. Ha meg érdekelné, már régen lemondott volna. :/

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/#comment-1319 Fri, 14 Apr 2023 13:20:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37649#comment-1319 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Nem értek egyet, a sajtónak nem feladata, hogy biztosítsa a kommentelés lehetőségét. Nagyon jó, ha engedi, de ez nem kötelező, arra ott van a közösségi média. Kommentelni amúgy is csak akkor érdemes, ha van mit.
Az én megjegyzésem arra vonatkozott, hogy a kormánytól független sajtó a jelenleginél még több mindent kideríthetne (akár azt is, hogy hogyan érzi magát Novák Katalin a bőrében), ha érezhetné a társadalom nagy részének a támogatását, szimpátiáját, de szerintem ez ma nincs így, sok fontos írásuk maradt komoly visszhang nélkül.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/#comment-1313 Fri, 14 Apr 2023 09:56:44 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37649#comment-1313 Válaszként erre: polyvitaplex

A helyzet az, hogy a hagyományos magyar média legnagyobb részére rátette az orbán banda az enyves kezét. A média ezen része a fideszes választási csalást szolgálja közpénzen (hazudozás, gyűlöletkeltés, fideszes disznóságok elhallgatása, putyinszopkodás, és egyéb bűncselekmények).

A maradék is elég érdekes. Az un. ellenzékinek, függetlennek(?) nevezett internetes médiában gyakorlatilag elég komoly, vagy komolytalan cenzúra folyik az olvasói hozzászólások tekintetében. Tisztelet a kivételnek, és ilyen nem sok van.

A nyugat.hu-n például hiába regisztrálsz, ha hozzászólsz, kapsz egy értesítést, hogy moderálásra vár. Aztán a kutya se fogja nézni, jóváhagyni. Így el is megy az ember kedve a felesleges hozzászólások írogatásától. Van egy belterjes engedélyezett hozzászólói kör, aztán szevasz.

A HVG-nél legalább van moderáció és 1-2 hét után már rögtön megjelenhet a hozzászólás. De ha véletlenül kritizálni mered a cikkírót, akár építő jelleggel, úgy kivágnak mint azt a bizonyos macskát.

Sajnos ezek jellemzőek a magyar nemfideszes internetes médiára. Egy kalap szar az egész. Múltkor meg is lepődtem amikor a nepszava.us oldalra tévedtem és a disqussal simán engedett kommentelni.
Kommentelési lehetőség nélkül meg a tököm fogja őket olvasgatni. 🙁

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/#comment-1310 Fri, 14 Apr 2023 09:44:15 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37649#comment-1310 „Viszont akkor nem tudjuk, Novák Katalin momentán micsoda”

De tudjuk, banánköztársasági elnök, magyarul egy fideszes HÜPI. :/

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/#comment-1304 Fri, 14 Apr 2023 09:34:41 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37649#comment-1304 ]]> Kedves Rezeda !

Javasolnam továbbá nemzeti konzultáció indítását a királyság visszaállításáról, a miniszterelnök kormányzóvá kinevezéséről, továbbá hogy egyben használja a tengernagy rangot. Mondjuk Brüsszelnek inkább az ellentenngernagyot..🤣

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/04/14/neria-allamformaja-sandor-palota/#comment-1292 Fri, 14 Apr 2023 06:52:41 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37649#comment-1292 fülbevaló 💩 illik hozzá.]]> Kosztársasági elnök, ha már seggnyaló papírral pucevál.
💩 fülbevaló 💩 illik hozzá.

]]>