Hozzászólások ehhez: A háború: béke https://rezeda.blogin.hu/2023/04/13/a-haboru-beke/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 13 Apr 2023 15:02:48 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/04/13/a-haboru-beke/#comment-1265 Thu, 13 Apr 2023 15:02:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37643#comment-1265 – Főnök, holnap lesz október 23.
– Hát aztán.
– Miről beszéljenek az ünnepi szónokok?
– Hogy a Nyugat háborúpárti, de mi békepártiak vagyunk.
– Beszéljenek a pesti srácokról?
– Mindenképpen.
– Hogy Molotov-koktélokat dobáltak?
– Ne! Inkább virágokat.
– És hogy „Ruszkik haza!”?
– Még csak az kéne! Aztán majd megint küldhetem Szijjártót Moszkvába magyarázkodni.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/04/13/a-haboru-beke/#comment-1250 Thu, 13 Apr 2023 06:51:16 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37643#comment-1250 Villanyszerelő barátom szerint a morál, erkölcs, becsület azonos mértékegységgel bír, akárcsak az ő szakmájában a feszültség: egy volt!
Hazájukat nyugodtan árulhatják, mert nekik van(lopták) nekem pedig nincs.

]]>