Hozzászólások ehhez: Ének az esőben https://rezeda.blogin.hu/2023/03/28/enek-az-esoben/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 30 Mar 2023 20:42:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/03/28/enek-az-esoben/#comment-877 Thu, 30 Mar 2023 20:42:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37504#comment-877 Elismerésem a blognak.
Nem mindenki képes arra, hogy képes legyen válasszal megtisztelni erkölcsi, politikai, ideológiai ellenfelét.
Gratulálok!
A kölcsönkenyér persze visszajár.
A neofasisztáknak is.
Talán még Gene Kelly is felkelti a figyelmüket.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/03/28/enek-az-esoben/#comment-817 Tue, 28 Mar 2023 12:07:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37504#comment-817 Az előbb nemzeti hóesés is volt. Igaz, abból csak a fehéret láttam, az is igyekezett gyorsan láthatatlanná olvadni.
Errefelé már a honfoglaláskor is késő volt, nem is vártam mást a népségtől.

]]>
Szerző: Jane Doe https://rezeda.blogin.hu/2023/03/28/enek-az-esoben/#comment-814 Tue, 28 Mar 2023 11:50:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37504#comment-814 Igazad van, belekötnek mindenbe, talán a telefonpóznába is (Álldogálunk, álldogálunk, és közben továbbítjuk a híreket?!).
Erről csak a néhai nagybátyám jut eszembe, egyszerű falusi kőműves volt, alkotó-és a saját építményeire elégedetten-büszkén tekintő mesterember. Olyannyira a szakmájának élt, hogy még a kocsmában sem tudtak belekötni, szakmai szempontokat figyelembe véve állította le a kötekedő delikvenst: „Tudod mibe kössél te bele? – a betonba.”
Mindenkinek ajánlom figyelmébe a szakmai szempontokat.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/03/28/enek-az-esoben/#comment-811 Tue, 28 Mar 2023 11:23:40 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37504#comment-811 Addig örüljenek a fotelújságírók, amíg fotelben ülve írhatnak, és nem börtönben. Amikor majd véletlenül kiesnek a második emeleti ablakon, vagy véletlenül beesnek egy sóderszállító Zil nyergesvontató alá, akkor már szívesen írnának pozitívan az esőről, a fokozódó termelésről, a béke pártján álló Orbán bolgárok elleni hadjáratáról, de akkor már késő lesz.
Ma még nem késő, tessék szépeket írni, oszt hátha megáll az a Zil még pont a zebra előtt.

]]>