Hozzászólások ehhez: Áthallások és vonyítások https://rezeda.blogin.hu/2023/03/16/athallasok-es-vonyitasok/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 20 May 2023 19:48:18 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Bagyula https://rezeda.blogin.hu/2023/03/16/athallasok-es-vonyitasok/#comment-3142 Sat, 20 May 2023 19:48:18 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37411#comment-3142 Válaszként erre: polyvitaplex

Az utolsó mondathoz: Bárcsak így lenne!
(egy 66 éves, de szellemileg még friss nyugger, akinek tele van a töke azzal, hogy a nyuggereket az agyatlan fidesz hívőkkel azonosítják!) Hál’ Istennek mi is vagyunk néhányan, akik ezt a sz*rházi mocskos tolvajbandát elzavarnánk a halàl f*szàra ill. teljes vagyonelnelkobzás mellett 15-20 évre börtönbe zárnánk!

]]>
Szerző: Bagyula https://rezeda.blogin.hu/2023/03/16/athallasok-es-vonyitasok/#comment-3139 Sat, 20 May 2023 19:16:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37411#comment-3139 Csak a teljesség kedvéért: a suliban kicsi a tornaterem, ezért kétszer szokták leadni a műsort, innen tudta a diri, mi van benne. Én is megértem az igazgatót, féltette a seggit, de remélem a diákokat a szüleik legalább otthon megdicsértek tökössegukert

]]>
Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2023/03/16/athallasok-es-vonyitasok/#comment-538 Fri, 17 Mar 2023 10:00:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37411#comment-538 Válaszként erre: polyvitaplex

Jogos, a manók tevékenykedtek.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/03/16/athallasok-es-vonyitasok/#comment-529 Thu, 16 Mar 2023 19:40:17 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37411#comment-529 Menyhárt Jenő nem a Bizottság, hanem az Európa Kiadó énekes-gitárosa volt.

– – –

Petőfi a béke pártján állt, és a békeszerető oroszokkal üzletelt. Petőfi felnézett Erdoganra, és akkora lett a hasa, mint a török basának. Petőfi addig szidta Brüsszelt, hogy végül a magyarok háromnegyede uniópárti lett.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/03/16/athallasok-es-vonyitasok/#comment-526 Thu, 16 Mar 2023 07:43:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37411#comment-526 Meg kell köszönni a beszarinak a tiltást.
Ha eddig nem jutott volna eszükbe a gyerekeknek, most egy életre megtanulták a csutkányféléket fel kell emelni a magasba!

]]>