Hozzászólások ehhez: Áder arra vetemedett https://rezeda.blogin.hu/2023/03/13/ader-arra-vetemedett/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 13 Mar 2023 18:58:55 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: repulo https://rezeda.blogin.hu/2023/03/13/ader-arra-vetemedett/#comment-475 Mon, 13 Mar 2023 18:58:55 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37384#comment-475 Válaszként erre: polyvitaplex

Aztán, ha ne adj isten jelentkeznek a „bekövetkezhetetlen” mellékhatások, akkor majd semmilyen összefüggés nem lesz kimutatható, akárcsak a tengizi melósok, vagy a Csernobilba zavart Volán sofőrök sajnálatos elhalálozása után.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/03/13/ader-arra-vetemedett/#comment-466 Mon, 13 Mar 2023 12:49:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37384#comment-466 A halakat könnyebb szóra bírni, mint Ádert, biztosan van már vagy 10 éve, hogy utoljára interjút adott a független médiának.
Pedig meg lehetne kérdezni az élővizek nagy barátjától, hogy miért pont Debrecenbe terveznek akkumulátorgyárat, ha ott semmilyen folyó nincs, és 50 kilométerről kell odaszállítani a vizet.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/03/13/ader-arra-vetemedett/#comment-457 Mon, 13 Mar 2023 11:57:11 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37384#comment-457 Magasabb szempont, ha felnézhetek a tolvej ledek irányába.
A szélben himbálózó kadáver elvtársurak látványa kárpótlásnak első körben megteszi.

]]>
Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2023/03/13/ader-arra-vetemedett/#comment-454 Mon, 13 Mar 2023 09:54:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37384#comment-454 Csaxólok: a hétvégi m1 katasztrófa első hírei még talajmunkát végző traktorok által felvert, csontszáraz talajról szóltak, aztán ez átment lokájis porviharba….A Herceghalom melletti födeknek(volt Kísérlet gazdaság) ki is a tulajdonosa? Mészéros Lőrincnek hívják. Szélcsendben sem tilos talajmunkákat végezni, főleg autópálya mellett.

]]>
Szerző: Jane Doe https://rezeda.blogin.hu/2023/03/13/ader-arra-vetemedett/#comment-451 Mon, 13 Mar 2023 08:55:30 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37384#comment-451 És még mi mindenre (nem) vetemednek ezek az elvetemült fidesz-tálibok!
A fidesz kútmérgezéséről beszéltünk már – igaz, nem ilyen direkt módon végzett víz mérgezésről gondolkodtunk anno.
A bajszos szart…, vagyis lovagot meg váltotta egy ba(j)szatlan lovagina – na, most kint vagyunk a vízből?

]]>