Hozzászólások ehhez: Ferdeképűek https://rezeda.blogin.hu/2023/03/01/ferdekepuek/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 01 Mar 2023 20:30:00 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/03/01/ferdekepuek/#comment-136 Wed, 01 Mar 2023 20:30:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37285#comment-136 A svédek és a finnek csatlakozásával nyilván erősödne a NATO, úgyhogy érthető, ha nem nagyon akarózik befogadni őket. Ha viszont Oroszország vagy Kína szeretne belépni, Orbán rögtön megszavazná. Mindegy, hogy micsoda, csak rosszabb legyen.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2023/03/01/ferdekepuek/#comment-121 Wed, 01 Mar 2023 14:27:18 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37285#comment-121 Mi is lenne az a tehető ellene?
Szavazás, pofázás nem ért semmit.
No akkor mégis mi?

]]>
Szerző: repulo https://rezeda.blogin.hu/2023/03/01/ferdekepuek/#comment-118 Wed, 01 Mar 2023 10:54:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37285#comment-118 És a kiutazó parlamenti bizottság diplomatikusan felhívja a figyelmüket, hogy az apukája simán lenyomja a svédek és finnek apukáját.
Ha még ez sem volna elég, megmondják az óvónéninek.

]]>