Hozzászólások ehhez: Tanárok, orvosok, kurátorok https://rezeda.blogin.hu/2023/02/28/tanarok-orvosok-kuratorok/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 01 Mar 2023 18:26:15 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: cyr45 https://rezeda.blogin.hu/2023/02/28/tanarok-orvosok-kuratorok/#comment-127 Wed, 01 Mar 2023 18:26:15 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37279#comment-127 Válaszként erre: polyvitaplex

Elképzeltem a kakadút…

Nem kicsit volt szörnyű!

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/02/28/tanarok-orvosok-kuratorok/#comment-100 Tue, 28 Feb 2023 18:22:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=37279#comment-100 Miért baj, hogy a belügyminiszter parancsol a tanároknak és az orvosoknak? Ha a külügyminiszter parancsolna, az jobb lenne?

]]>