Hozzászólások ehhez: Nem ér a nevük, káposzta a fejük https://rezeda.blogin.hu/2015/08/01/nem-er-a-nevuk-kaposzta-a-fejuk/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 01 Aug 2015 09:03:36 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10